6 inçlik Galaxy S7 Plus böyle olacak! (Video)

Samsung’un sıradaki amiral gemisi Galaxy S7, önümüzdeki şubat ayında resmen tanıtılacak. Şimdiye kadar Galaxy S7 hakkında şimdiye kadar birçok sızıntı geldi ama en net bilgiler Nowhereelse sitesinden Steve Hemmerstoffer tarafından sunuldu. Bu bilgilerde telefonun teknik özelliklerinin yanısıra, Galaxy S7’nin kasa görüntüleri vardı.

Şimdiye kadar aksesuar üreticilerinden sızdırılan bilgiler arasında 6 inçlik Galaxy S7 Plus’ın geleceği de yer alıyordu. Bu bilgileri değerlendiren uSwitch ve @onLeaks, işbirliği yaparak Galaxy S7 Plus’ın 3D modelini yaptı.

Snapdragon 820’li Galaxy S7’nin test sonuçları sızdırıldı

Aşağıdaki videoda izleyeceğiniz Galaxy S7 Plus, Galaxy S6’ya göre daha yuvarlak metal çerçeve özelliği ve 163.40mm x 82.00mm ölçüleri ile yer alıyor. Cihazın kalınlığı 7.82mm (veya arka kamera çıkıntısı ile ölçülürse 9.05mm) ama bir süper boy phablet telefon için oldukça ince ölçülere sahip.

Daha önceki sızıntılar Samsung’un Galaxy S7’de USB Type-C portuna yer vereceği yönündeydi ancak Galaxy S7 Plus üzerinde standart USB yuvası yer alıyor.

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus’ın 21 Şubat tarihinde MWC 2016 öncesinde tanıtılması bekleniyor. Lafı çok uzatmadan aşağıda sizi Galaxy S7 Plus’ın olası tasarımı ile başbaşa bırakıyoruz.

6 inçlik Galaxy S7 Plus böyle olacak! (Video)

Yorum yapın